Hakkımızda

BCC Catering, 1993 yılında Bilkent Üniversitesi’nin öğrenci ve öğretim kadrosuna yemek hizmeti vermek amacıyla %100 Türk sermayeli olarak kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren, sektörün sunduğu her türlü teknolojik altyapı imkânını değerlendirerek sürdürülebilir hizmet kalitesine ulaşan BCC Catering, toplu yemek alanında faaliyet göstermektedir. 2015 yılı itibari ile Bilkent Holding Kurumsal Hizmetler Grup Başkanlığı’na dahil olmuştur. Tepe Kurumsal Çözümler olarak işletmelerin ana faaliyetlerini sürdürmeleri için gerekli olan kurumsal temizlik ve tesis yönetimi, profesyonel temizlik ürünleri, fiziki güvenlik, elektronik güvenlik sistemleri, iş sağlığı ve güvenliği, toplu yemek, çağrı merkezi, akıllı kart gibi profesyonel uzmanlık gerektiren tüm hizmetleri tek çatı altında birleştirilmiştir.

1993 yılından

bugüne BCC Catering

Kuver (Günlük)
Mutlu Müşteri
%
Gıda Güvenliği
MİSYONUMUZ

Uzman ve eğitimli kadromuz ile kaliteli ve sürdürülebilir hizmetlerimizden elde edeceğimiz gelir kaynaklarıyla, Bilkent Üniversitesi’nin dünyanın önde gelen eğitim kurumları arasında yer alma hedefine katkıda bulunmaktır.

VİZYONUMUZ

Toplu yemek sektöründe, en iyiye ulaşma hedefi doğrultusunda, sunduğu kaliteli ve dinamik hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini en yüksekte tutarak vazgeçilmez çözüm ortağı olmaktır.