Hakkımızda

Bilkent Holding çatısı altında, 1993 yılında, %100 yerli sermaye ile kurulduk. Amacımız, Bilkent Üniversitesi'nin yiyecek-içecek ihtiyacını karşılamaktı. Çıtamız çok yüksekti. Nasıl olacak yerine, neden olmasın diyerek başladık. Başarı için takım ruhuna inandık, uzmanlığa inandık, sağlıklı bilgi akışı ve şeffaflığa inandık, kurum içi ve dışı eğitimlerin önemine inandık ve geçen zamana baktığımızda, saygın müşterilerimiz; sayfalar dolusu referans listelerimiz oldu. Ne mutlu!

Kurallar çerçevesinde yemek yapmak ve bu yemekleri kurallar eşliğinde sofralara ulaştırabilmek uzmanlık gerektirir. Önemseyin!

Kaliteli ürün, tecrübe ve uzman personel birleşiminin bir ederi vardır. Hakettiği değeri verin. Verin ki bu size sağlıklı ve lezzetli bir beslenme olanağı sağlasın. Ucuz etin yahnisi yenmez. Atalarımızı dinleyin, yemeyin. Tadında, zamanında yiyin.

1993 yılından

bugüne BCC Catering

Kuver (Günlük)
Mutlu Müşteri
%
Gıda Güvenliği
MİSYONUMUZ

Tecrübeli ve eğitimli kadrosu ile; sağlıklı, güvenli öğünleri mükemmel hizmet anlayışımızla sunmak ve vazgeçilmez çözüm ortağı olmak

VİZYONUMUZ

Toplu yemek sektöründe sunduğu kaliteli ve dinamik hizmetlerle müşteri memnuniyetini en yüksekte tutarak tercih edilen firma olmak